100% Güvenli Alışveriş

Sitemizdeki yaşayacağınız eşsiz alışveriş deneyiminin yanında bize vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin güvenliği de bizim için yüksek önem taşımaktadır. Fitbull olarak biz kişisel bilgilerinizin kaybını, izin verilmeyen kullanımını ve değiştirilmesini engellemek için yüksek güvenlik önlemleri uygulamaktayız.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılmaktadır ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmamaktadır. Ödeme ekranımızda girmiş oluğunuz tüm bilgiler 2048 bit SSL ile korunmakta ve kredi kartı bilgileriniz bu 2048 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenerek doğrudan banka tahsilat sistemlerine aktarılmaktadır. Bu sebeple sitemiz fitbull.com'dan kredi kartınızla alışveriş yaparken herhangi bir güvenlik riski taşımamaktasınız.

Güvenli sunucu yazılımımız, 2048 Bit SSL şifreleme, etkin güvenlik önlemleri ile yüksek endüstri standartlarında olup, güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, CVV ve son kullanma tarihi de dahil olmak üzere mali bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

Kredi kartı bilgilerinizin 2048 Bit SSL ile korunduğunu şu şekilde teyit edebilirsiniz: Ödeme sayfasına gelmenizle birlikte güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan ilki tarayıcınızın alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer tarayıcısında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. Böylece işlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur.