GNC

GNC

GNC adını General Nutrition Centers ın kısaltması olarak almıştır. Köklü firma 1935 yılında kurulmuştur. Küresel çapta Vitamin, mineral ve bitkisel ürünler, sporcu ürünleri ve diyet ürünleri satışı yapan ABD merkezli mağaza zinciridir. Kuruluşu Pennsylvania eyaletinde gerçekleşmiştir. Bugün 15000’in üzerinde çalışanı ile besin takviyeleri konusunda dünyanın en büyük firmaları arasında yer almaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 79

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 79

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

GNC Şirket Yapısı

Şirketin çalışma planı daha fazla kişiye hizmet edebilmek için çok kanallı bir iş modeli olarak oluşturulmuştur. Perakende mağazalar , ulusal ve uluslararası franchising faaliyetler, 3. kişilere fason üretim ve kurumsal ortaklıklar gelir modelini belirlemektedir. 2014 yılında 1063 adet franchise mağazasına ulaşan firma bugün büyümeye ve yeni mağazalar açmaya devam etmiştir.

GNC Türkiye

GNC Türkiye 1994 yılında Amerika’dan uluslararası franchising alınarak başlamıştır. Genel müdürlüğü İstanbul’dadır. İlk mağazasını 1998 yılında Nişantaşı’nda açmış olup şu anda 80’in üzerindeki mağaza ve eczane satış noktalarıyla hizmet vermektedir. Mağazalarını genelde AVM’lere konumlandıran firma 18 ilde ürünlerini mağazalar üzerinden sunmaktadır. Toplamda 40’den fazla ilde ise anlaşmalı olduğu eczanelerde ürünlerine ulaşabilir.

GNC Üretim Standartları

GNC’nin ürettiği tüm ürünler FDA tarafından kabul görmüş Recom-mended Daily Allowance standartları esas alınarak üretim gerçekleşmektedir. Doğal kaynaklı hammadde kullanılmasına dikkat eden şirket en saf ve kaliteli hammadde kullanılmasına dikkat etmektedir. Aşamalı üretim metodunu kullanarak üretim süresince ürün kalitesi ile ilgili bir dizi test uygulamaktadır.

GNC Ürünleri

Birçok kategoride ürün sağlayan GNC son yıllarda sporcu besinlerine ve gıda takviyelerine daha fazla önem vermeye başlamıştır. Global alanda en fazla satan ürünleri Mega Men, Ultra Mega, Total Lean TM, ve Pro Performance olarak sıralanabilir. Türkiye’de ise yine GNC Mega Men en fazla satışı yapılan ürün olma özelliğine sahiptir.

GNC Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız GNC ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütörce ithal edilmiş ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.