Glukozamin Kondroitin

Glukozamin Kondroitin

Glukozamin Kondroitin Nedir?

Glukozamin vücut tarafından doğal olarak glikoz ve glutaminden üretilen bir monosakkarittir. Bu madde glikosaminoglikanlar ve proteoglikanlar gibi bağlantılı doku bileşenlerinin sentezi açısından önem arz eden maddelerin öncüsü niteliği taşır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 27

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 27

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Deniz ürünlerine ya da kabuklu deniz hayvanlarına alerjisi olan kişilerde alerjik reaksiyonlara veya aşırı duyarlılık tepkimelerine neden olabilir.
  • Glukozamin kondroitin içerikli besin takviyeleri antikoagülan tedaviler, anti trombosit agregasyon ilaçları ve anti inflamatuvar ağrı kesiciler (ibuprofen veya aspirin gibi) ile birlikte kullanmayınız. Bu kombinasyonlar iç kanama riskini arttırırlar.
  • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
  • Doktorunuza danışmanız önerilir.
  • Hassas bünyelerde karın kasılmaları, mide bulantısı ve ishal görülebilir.

Satın Al:

Fitbull'da satılan tüm glucosamine ürünleri güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmakta ve sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.