Genrise

Genrise

Türkiye merkezli firma 100’e yakın ürün yelpazesiyle diyet ürünleri sporcu gıdaları, ve özel takviyeler kategorilerinde hizmet vermektedir. Doğal yollardan yeterli miktarda alınamayan besinlerin sporculara özel formlarda dışarıdan alınabilmesi için ürünler üretmektedir. 2004’de faaliyete geçen deneyimli firma ilaç üretimi hassasiyetinde sporcu besin takviyeleri üretmektedir. Etkili formülasyon ile gelişimin maksimum seviyeye çıkarmaya yönelik ürünler sporculara sunulmaktadır. Türkiye’de üretim yapan ve en fazla ürün yelpazesi bulunan marka olma unvanını elinde bulundurmaktadır. Genrise yakın zamanda Ortadoğu pazarına giriş yapmayı planlamaktadır.

Devamını oku..

12 Ürün

sayfa başı

12 Ürün

sayfa başı

Genrise Üretim Standartları

2006 yılından itibaren düzenli üretim yapan firma ISO 9001 ve ISO – 22000 kalite belgelerine sahiptir. Ayrıca üretilen tüm ürünlerin helal sertifikası da bulunmaktadır. Hammaddelerini Almanya başta olmak üzere farklı Avrupa ülkelerinden tedarik etmektedir. İlaç üretim hassasiyeti ve teknolojisiyle Türkiye’de sporcu besinleri ve besin takviyeleri üreten deneyimli firma zengin ürün gamına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Genrise Ürünleri

Genrise 100’e yakın ürün ile sporcuların karşısına çıkmaktadır. Türkiye’de bulunmayan Spinat Extract ürünü ise en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Spinat Extract ayrıca ecdysteron içeriği ile Türkiye’de tek ve en fazla tercih edilen ürün olma özelliğini taşımaktadır. Markanın aynı zamanda protein tozları, kreatin ve Coenzim q-10 gibi özel ürünleri de sporcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Genrise Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Genrise ürünleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.