Gaspari

Gaspari

1997 yılında Amerika’da kurulmuştur. Adını IFBB onur listesinde bulunan kurucusu Rich Gaspari’den almaktadır. Deneyimli vücut geliştirici dönemin sporcu besinlerinin yetersizliğinden yola çıkarak en iyi ürünleri üretmek amacıyla ürünleri formüle etmiştir. Üretimini gerçekleştirdiği ürünler için öncelikle sporcuların ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçları karşılayabilecek ürünleri geliştirmeyi hedeflemiştir.

Devamını oku..

10 Ürün

sayfa başı

10 Ürün

sayfa başı

Rich Gaspari Kimdir?

1980-1990 yılları arasında profesyonel olarak vücut geliştirme sporuyla uğraşmıştır. Çok genç yaşta bu sporla tanışan efsane sporcu Mr. America ve Mr. Universe vücut geliştirme yarışlarında birer kez birinci seçilmiştir. Mr. Olypia 3 kere derece almıştır. Spor ve diyet günlüğü ile bu sporda çeşitli yeniliklere imza atmıştır. Birçok otorite tarafından kabul görmüş vücut geliştirme teknikleri adı altında antrenman günlüğü bulunmaktadır.

Rich Gaspari’den Alıntı;

“Bu işi seçmemin nedeni İNSANLARA tarafsız kliniklerce onaylanmış ve etkisi kanıtlanmış en iyi ÜRÜNLERİ sunarak sporcuların olağanüstü SONUÇLARI görmelerini sağlamaktır. Siz ortalama bir kişi yada kalabalıktaki herhangi biri değilsiniz. Kendinizden hep daha fazlasını isteyin ve benim görevim sizlere gerekli ürünleri sağlayarak bu hayalinizi spor salonlarında, müsabakalarda ve sahnelerde gerçeğe dönüştürmek. Yenilikçiliğimiz sizlerde de olduğu gibi kişisel başarımızda etkili olmuştur. Gaspari Nutrition markasını buralara getiren sizlersiniz ve sizlere şükran borçluyum. Garanti ederim ki Gaspari Nutrition enerjisinin tamamını İNSANLAR, ÜRÜNLER, VE SONUÇLAR için harcayacaktır. Sporda Görüşmek Üzere, “Rich Gaspari”

Gaspari Nutiriton Türkiye

Ünlü marka 20’den fazla ülkede sporcularla buluşmaktadır. Amerika’da 17 farklı kategoride ürün çeşidi bulunmaktadır. Türkiye’de Myofusion Protein tozu, BCAA 6000, Aminomax ürünleri en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Birçok sporcunun favorisi olan super pump ise artık ithal edilememektedir.

Gaspari Nutrition Üretim Standartları

National Academy of Sports Medicine’dan yeterlilik sertifikası bulunmaktadır. Bu da içerik bölümündeki verilerin gerçeği yansıttığını kanıtlamaktadır. Tüm Gaspari ürünleri bağımsız kuruluşlarca teste tabi tutulmaktadır.

Gaspari Nutirition Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Gaspari Nutiriton ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş ürünlerdir. Tüm gaspari ürünleri iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.