Fitbull Kazandırmaya Devam Ediyor

Fitcoin Nedir, Ne İşe Yarar?

Fitcoin, sitemiz üzerinden sipariş vermek, ürünlere yorum eklemek, arkadaşlarınızı davet etmek gibi birçok yöntem ile hesabınızda biriktirebileceğiniz sitemize özel bir para birimidir. Kazandığınız Fitcoin'ler ile

 • Fitcoin Hediye Kataloğu'nda bulunan her türlü ihtiyacınıza yönelik seçilmiş ürünlere %50'ye varan fiyat avantajları ile sahip olabilir ya da
 • Kazandığınız Fitcoin'leri daha sonra vereceğiniz siparişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Fitcoin Nasıl Kazanılır?

 • Sitemizde kayıtlı tüm üyelerimize kampanyamız başlangıcında 50 Fitcoin ücretsiz olarak yüklenmiştir.
 • Sitemizden vereceğiniz her siparişinizde sepet tutarınız kadar Fitcoin hesabınıza eklenir. (örn: 150 TL'lik siparişinizde 150 Fitcoin kazanırsınız.)
 • Ürünler hakkında yapacağınız her yorum için 10 Fitcoin kazanırsınız. (Yorumlarınız editörlerimiz tarafından incelenip onaylandıktan sonra hesabınıza yüklenecektir.)
 • Arkadaşlarınızı davet ederek hem siz hem de arkadaşınız Fitcoin kazanırsınız. Davet ettiğiniz arkadaşınız sitemize üye olduğunda 50 Fitcoin kazanır. (Geçerli bir e-posta adresi kullanılması gerekmektedir.) Buna ek olarak:
  • Arkadaşınız vereceği ilk siparişinde (100 TL ve üzeri) sepet tutarının 1.5 katı kadar Fitcoin kazanır. (örn 200 TL'lik alışverişi için 300 Fitcoin kazanır)
  • Siz de yine davet ettiğiniz arkadaşının ilk siparişinde sepet tutarı kadar Fitcoin kazanırsınız. (örn. arkadaşınızın 200 TL'lik alışverişi için siz de 200 Fitcoin kazanırsınız.)

Ne Kadar Fitcoin Kazandığımı Nasıl Öğrenebilirim?

Hesabınıza giriş yaptığınızda sağ üst bölümde hesabınızda bulunan Fitcoin'ler görüntülenecektir. Fitcoin kazanım ve harcamalarınızı daha detaylı olarak Hesabım sayfanızdan görüntüleyebilirsiniz.

Fitcoinlerimi Nasıl Görüntülerim.

Kazandığım Fitcoin'ler ile Fitcoin Kataloğundan Hediyemi Nasıl Alırım?

Biriktirdiğiniz Fitcoin'ler ile hediye kataloğunda size sunulan ürünlere %50'ye varan avantajlarla sahip olabilirsiniz. Hediyenizi almak için:

 • Fitcoin Hediye Kataloğumuzdan almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin.
 • Seçmiş olduğunuz ürün için hiçbir ücret ödemeden siparişinizi tamamlayın. (Sepetinizde sadece Fitcoin Hediye Kataloğu'ndan seçtiğiniz hediyeniz bulunuyorsa 4 TL kargo ücreti siparişinize otomatik olarak eklenir, hediyeniz ile birlikte sitemizden başka bir ürün de satın alıyorsanız ek olarak hiçbir ücret ödemezsiniz.)
Fitcoin ile Hediye Alışverişi

Kazandığım Fitcoin'leri Alışverişlerimde İndirim Olarak Nasıl Kullanırım?

Kazanmış olduğunuz Fitcoin'leri vereceğiniz siparişlerde indirim olarak da kullanabilirsiniz. İndirim olarak her 30 Fitcoin, sepetinize 1 TL indirim olarak yansıyacaktır. İndirimi satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepetinizi incelediğiniz sayfada uygulayabilirsiniz.

Fitcoin ile İndirimli Alışveriş
 • fitbull.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.