Farmavita

Farmavita ilaç 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Dünyanın önde gelen üreticileri ile distribütörlük antlaşmaları yaparak gıda takviyeleri alanında en iyi ürünleri getirmeyi hedeflemiş ve öncelikli amacı sağlık sorunlarını minimum seviyeye indirmek olmuştur.

Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Farmavita Üretim Standartları

Kullanmış olduğu üretim teknolojisi GMP standartlarına uygun olup literatüre dayalı bilimsel temelleri esas alan üretim standartları bulunmaktadır. Üretimde yüksek kalitede hammaddeler kullanılmaktadır. Üretim tesislerinde otomasyon sistemleri kullanılarak insan hatası minimuma indirilmiştir.

Farmavita Marakaları

Litozin® Double, Möller’s® Omega 3, Passiflora® kapsül, Passiflora® Şurup, Lito Krem®, Pharma Nord® Multivitamin, Pharma Nord® Omega 3 Plus, Pharma Nord® Q10 Gold ve Evelle® Farmavita çatısı altındaki en önemli ürünlerdir. Alanlarında en fazla tercih edilen ürünler olmakla beraber geniş satış ağı sayesinde Türkiye’de birçok satış noktasından bu markalara ulaşılabilir.

Farmavita Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Farmavita ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.