FA Nutrition

FA Nutrition

FA Nutrition 2009 yılında Polonya’da kurulmuştur. Deneyimli üretici ürün hammaddelerinin tamamının Avrupa ülkelerinden tedarik etmektedir. 3 kıtada 40’dan fazla ülkeye ihracat yapan supplement üreticisinin ürünleri 2015 yılından itibaren Türkiye pazarında sunulmaktadır. Dünya genelindeki en fazla tercih edilen ürünü Performance Line serisindeki Gold İsolate protein tozudur. Gold standard kriterlerine uygun bu protein aynı zamanda Diamond Hydrolized ürününde de kullanılmıştır. Yine aynı seriden Agmamax, HMB pro ve A-AKG ürünleri üst seviye sporcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. FA Nutrition ürünleri bugün 1000’den fazla online satış noktası ve mağazada bulunabilmektedir.

Devamını oku..

14 Ürün

sayfa başı

14 Ürün

sayfa başı

FA Nutrition Ürünleri

Markanın 2016 yılı itibari ile üretimini gerçekleştirdiği 8 farklı seride 40’dan fazla ürünü bulunmaktadır. Şu an ağırlıklı olarak Xtreme serisi ürünleri Türkiye’de bulunabilmektedir. Kendi kategorilerinde en fazla öne çıkan 3 ürünü ise şu şekilde sıralanabilir.

  • Fa Nutrition Xtreme Napalm
  • Fa Nutrition Vitarade Electrolyte
  • Fa Nutrition Beef Amino

FA Nutirtion Sponsorlukları

Düzenli olarak spor etkinliği düzenlemektedir. Bugüne kadar dünya çapında farklı spor dallarından birçok sporcuya sponsor olmuştur. Bu sporcular başlıca şu şekilde sıralanabilir.

  • Hugo Harris
  • Joselin Dasilva
  • Agnes Lagare
  • Frankie Carter

FA Nutrition Türkiye

FA Nutrition 2015 yılı itibariyle Türkiye’ye ithal edilmeye başlamıştır. Xtreme Napalm, Vitararade Electrolyte ve Beef Amino 300 Tablet ürünleri bu markanın en fazla tercih edilen ürünleri olarak sıralanabilir.

FA Nutrition Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız FA Nutrition ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.