Exeltis

Exeltis

Hugo Sigman tarafından 1977 yılında Barcelona'da kurulmuştur. CHEMO eczacılık kuruluşunun bir alt kuruluşu olan marka tıbbi ürün ve cihazların geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Geliştirdiği ürünleri dünya çapında pazarlayabilme yetisine sahip çok uluslu bir şirkettir. Dünya genelinde 40'ın zerinde ülkede ürünlerini kullanıcılara ulaştırmaktadır.

Devamını oku..

5 Ürün

sayfa başı

5 Ürün

sayfa başı

Exeltis Üretim Standartları:

Exeltis 2010 yılında Tekirdağ Çerkezköyde 34000 m2 üzerine kurulu devasa üretim tesisinin temelleri atılmıştır. Geliş teknolojiler ışığında inşa edilen tesis 2013 yılında 10.000 m2 kapalı alanla faliyete geçmiştir. Yüksek üretim kapasitesine sahip tesis cGMP ve cGLP üretim standartlarına uygundur. Üretim süreci, de kontrol edilebilirliği ve verimliliği arttırıcı otomasyon sistemleri ile sürekli ilişmeler göstererek ilerlemektedir.

Exeltis Ürünleri:

Exeltis İlaç, ürünün içeriğinde bulunan tüm malzemeleri özenle seçmekte ve Chemo’nun dünya çapındaki yetkinliği kullanılarak en kaliteli hammaddeleri tedarik ederek ürün kalitesini ve devamlılığını güvence altında tutmaktadır.

Exeltis Ürünlerini Satın Al:

Fitbull'da gıda takviye kategorisindeki satılan tüm Exeltis ürünleri güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve gönderilmeden önce kutu formları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.