Everlast Nutrition

Everlast Nutrition

Özellikle dövüş sporlarına ilgi duyan amatör ve profesyonel sporcular için ürünler geliştirmektedir. Temelde ekipman üreticisi olan firmanın ürünleri 101 ülkede satışa sunulmaktadır. 1910 yılında mayo üretimi le faliyete giren firma özellikle boks sporcuları için ekipman ve lisanslı ürün üretimi konusunda dünyadaki en deneyimli firmalar arasındadır. 2006 yılında sporcu besinleri sektörüne de hızlı bir giriş yapan firma özel formülasyonlarla dövüş sporcuları başta olmak üzere tüm boksörler için ideal ürünleri üretmeye başladı. Bugün Everlast Nutirtion ürünleri 20'dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır.

Devamını oku..

7 Ürün

sayfa başı

7 Ürün

sayfa başı

Everlast Nutrition Üretim Standartları:

Markanın bu güne kadar göğüslediği sektör liderliği suplement pazarında da beklentileri karşılar nitelikte olmuştur. Tüm ürünleri hassasiyetle formüle eden Everlast optimum sonuçları verecek ürünleri oluşturmak için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Marka geleneğine uygun ürünler yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. 2007'de, dünyanın en büyük beslenme ve sağlık odaklı girişim sermayesi fonlarından biri olan Inventages, dünyaca ünlü Everlast adını, bilim temelli spor beslenme markası Everlast Sports Nutrition'u oluşturmak için beslenme endüstrisi ekibi ile bir araya getirerek en kaliteli ürünlerin üretimi için büyük bir adım atmıştır.

Everlast Nutrition Türkiye:

100 yılı aşkın bir süredir Everlast, dünya şampiyonlarından atletlere ve spor meraklılarına kadar her seviyede sporcu ve sporu desteklemektedir. Everlast yıllar geçtikçe uzmanlığını boks ringinin ötesine genişleterek, hemen hemen her atletik aktivite için spor malzemeleri ve kıyafetler ve gıda takviyeleri sunmaktadır. Takviye ürünleri ilk defa 2017 EOS Enerji tarafından yılında ithal edilmiştir. Fitbull'da satılan tüm Everlast ürünleri güncel ithalat serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır.