Eurho Vital

Eurho Vital

Eurho Vital ürünleri Euro OTC Pharma çatısında altında bulunmaktadır. Deneyimli firma Almanya’da faaliyet göstermektedir. Gıda takviyelerinin yanı sıra geniş kapsamlı bir üretim kapasitesi bulunmaktadır. Şimdiye kadar üretimini gerçekleştirdiği ürünleri milyonlarca kişiye ulaştırabilmiş global alanda operasyonu olan köklü bir kuruluştur. 10 yıldan daha fazla süredir ürünlerini Avrupa tüketicileri ile buluşturan firmanın Eurho Vital ürünleri 2011 yılından itibaren Türkiye’ye ithal edilmektedir. Gelirinin önemli bir kısmını ar-ge departmanına ayırarak yeni nesil ürünlerin tasarımlarında kullanmaktadır.

Devamını oku..

6 Ürün

sayfa başı

6 Ürün

sayfa başı

Euro OTC Pharma Üretim Standartları

18’den fazla ülkede satışı sunulan ürünlerin Helal, BSE ve TSE sertifikaları mevcuttur. Avrupa birliği standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Herhangi bir yasaklı hammadde kullanılmaz. Üretim süreci boyunca ürünler 3 aşamada teste tabii tutulur. İçerik olarak kriterleri karşılayan hammaddeler kullanılarak üretim gerçekleşmektedir.

Eurho Vital Ürünleri

Multivitamin ürün gurupları başta olmak üzere 9 farklı ürün gurubu ile Türkiye pazarında yer almaktadır. Eurho Vital Macavit, Zinc plus, ve Multivitamin Tropfen ürünleri Türkiye’deki alanlarında en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Önümüzdeki dönemlerde gıda takviyeleri alanında üretim yaptığı diğer vitamin ve mineral ürünlerin ithalatı beklenmektedir.

Eurho Vital Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Eurho Vital ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.