Enerji Jeli

Enerji Jeli

Karbonhidrat ve Enerji Jeli

Vücuttaki en büyük enerji kaynağı karbonhidratlardır. Bisiklet, koşu, yüzme sporları gibi antrenmanları uzun süre süren sporlar ile saf karbonhidrat içeren ürünler kullanılabilir. Jel formda bulunan karbonhidratlar su sporlarında ya da bisiklet üzerinde kullanımı oldukça pratik olmaktadır.

Devamını oku..

4 Ürün

sayfa başı

4 Ürün

sayfa başı

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Besinsel takviyeler, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.
  • Hassas bireylerde yüksek dozda kullanımın gevşetici bir etkisi olabilir (ishale sebebiyet verebilir).
  • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
  • Doktorunuza danışmanız önerilir.
  • Bu tarz ürünlerin yüksek dozlarda tüketilmesi ciddi miktarda bir kalori alımı anlamına geldiği için, diyet yapan bireyler bu maddeleri dikkatli kullanmalıdırlar. Bu tür durumlarda doktorunuza veya diyetisyeninize danışmanız önerilir.

Satın Al:

Fitbull'da satılan tüm enerji jelleri güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmakta ve sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.