Elite Labs

Elite Labs

Yenilik odaklı ürün üretmeyi prensip edinmiş firma Amerika’da bulunmaktadır. Sporcuların fiziksel potansiyellerini ortaya çıkaran ürünler Elite Labs tarafından son bilimsel gelişmeler takip edilerek üretilmektedir. Ürün içerikleri kilit birleşenleri oluşturarak maksimum performansın sağlanmasında faydalı olmaktadır. 20 yılı aşkın deneyimi ile Elite Labs ürünleri farklı türden spor dalları için kullanıma uygun tasarlanmaktadır. Elite Labs ürünleri bugun 20’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır.

Devamını oku..

6 Ürün

sayfa başı

6 Ürün

sayfa başı

Elite Labs Üretim Standartları

Elite Labs satın alınan her Elite Labs ürünün etiketinde ne yazıyorsa içeriğinde tam olarak bu ürünlerin olduğunu garanti etmektedir. Hiçbir üründe yasaklı madde kullanılmamaktadır. Elte Labs’in cGMP sertifikalı üretim tesislerinde geliştirilen ürünler maksimum fayda için tasarlanmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip üretim tesisiyle hammaddenin yapısı bozulmadan en yüksek verim elde etmektedir. Fiziksel, kimyasal ve biyolojik kirletici tehlikesinin bulunmadığı HACCP sertifikasına sahip, ve bu kriterlere uygun üretim yapmaktadır. Bu sertifikaların yanında Avrupa Birliği ve NSP (Natural Health Products) sertifikalarını bulunmaktadır.

Elite Labs Sponsorlukları

Farklı spor dallarından sporcular ile çalışmalar yürütmektedir. Bu sponsorluklarda Türkiye’den de tanıdık bir isim olan Bilgehan Koç marka lansmanında yer almıştır. Ürün formülasyonları yapıldıktan sonra ürünler ilk defa Elite Labs takımındaki profesyonel sporcular tarafından test edilmektedir. Deneyimli marka aynı zamanda çeşitli spor müsabakalarına ev sahipliği yapmakta ve ürünlerinin tanıtımını yapmaktadır.

Elite Labs Türkiye

Ürün gamı 6 farklı üründen oluşan firmanın ürünlerinin tamamı Türkiye’ye ithal edilmektedir. Ancak ürünlerin sürekliliği şu an için sağlanamamaktadır. Fitbull’dan aldığınız Elite Labs ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.