EAS

EAS

Spocuların hedeflerine en hızlı ve etkili yoldan ulaşmaları için çalışan EAS ekibi özellikle ürünlerinin insan sağlığı açısından güvenli olmasına dikkat etmektedir.NSF, NSCA, ATHLETES' PERFORMANCE™ gibi birden fazla organizasyon, takım ve fitness tesisleriyle doğrudan çalışan EAS bu doğrultuda ürünlerinin sağlıklı ve etkin bir biçimde geliştirmeye önem vermektedir. Dünya çapında sağlık hizmeti veren Abbott Nutrition’ın bir parçası olan EAS son kullanıcıların “yan etkisiz ürün” hassasiyetini ön planda tutarak ürün geliştirmektedir. Ürünlerin tamamı için üç aşamalı “%100 Güvenli Ürün” sertifikasıyla piyasaya süren firma içerik konusunda hassas olan sporcuların ilk tercihi olarak öne çıkmaktadır. Bugün 20’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır.

Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

EAS Sports Nutrition Atletleri

Vücüt geliştirme dışında farklı spor dalları ile uğraşan profesyonel sporcularla da sponsorluk çalışması yapmaktadır. Larry Fitzgerald, Bennie Wylie, Nick Ekbatani, Nikki Walter gibi alanlarında başarılı sporcular bu takım arasında yer almaktadır.

EAS Sports Nutrition Ürünleri

Ürün gamı 4 farklı üründen oluşmaktadır. Türkiye’deki ürünleri şimdilik whey protein ürünüyle kısıtlı ve sürekli ithalatı bulunmamaktadır.

EAS Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız EAS ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, en iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.