Dymatize

Dymatize

1994 yılında kurulan DYMATIZE yüksek kalitedeki ürünleriyle sektör liderleri arasında yerini almış ve bu güne kadar dünya çapında milyonlarca fitness tutkununa ürünlerini kullandırtmayı başarmıştır. İnsan sağlına zararsız, yüksek kalitede ve etkili ürün üretimi DYMATIZE’ın en önemli prensibidir. Ürün içerikleri ve karışımlar 3 gün boyunca Dymatize’ın kendi mikrobiyoloji laboratuvarlarında teste tabi tutularak son kullanıcıya sunulmaktadır. Bu testlerden her biri bugünün teknolojisinde en güvenli, tutarlı ve verimli ürünlere ulaşmak için tasarlanmıştır. Bu sayede Dymatize bağımsız testler tarafından etkinliği kanıtlanmış ürünler sunmaktadır. Dymatize bugün 50’den fazla ülkede satışta olan köklü bir firma haline gelmiştir. Dymatize ISO 100 ürünü dünya çapında en fazla satan hidrolize protein tozu olma unvanını elinde bulundurmaktadır. Ayrıca bu ürün çeşitli fitness otoriteleri tarafından birden fazla kez en iyi ürün ödülü almaya layık görülmüştür.

Devamını oku..

12 Ürün

sayfa başı

12 Ürün

sayfa başı

Dymatize Nutrition Türkiye

İlk defa Türkiye’ye 2009 yılında ithal edilmiştir. Markanın düzenli ithalatı bulunmaktadır. Amerika’da 40 dan fazla ürün çeşidi ile geniş ürün yelpazesine sahip marka Türkiye’de sınırlı ürün gamı ile sporcuların karşısına çıkmaktadır.

Dymatize Nutrition Üretim Standatları

Ünlü Amerikalı üretici Dymatize‘ın üretim bandından geçen her ürün “Informed-Choice Trusted by Sport” sertifikası bulundurmaktadır. Tüm ürünler cGMP ve HACCP sertifikasına sahiptir. Hammadde tedarikçilerinden gelen ürünlere düzenli olarak kalite kontrolü uygulamaktadır. Kriterleri karşılamayan ürünler iade edilerek geri gönderilmektedir.

Dymatize Atletleri

Sponsorluk çalışmalarına önem veren firma 20’den fazla profesyonel sporcu ile birlikte çalışmaktadır. Jared Groff, Alicia Ziegler, Broke Erickson gibi deneyimli sporcular bu takımda yer almaktadır. Ayrıca IFBB Pro ve Amerika Serbest Güreş Şampiyonu Andy Haman Dymatize markasının seçili ürünlerinde ürün yüzü olarak yer almaktadır.

Dymatize Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Dymatize ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, en iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.