Detoks

Detoks

Detoks Nedir?

Günümüzde, çevre kirliliği, fast food tüketimi, yerleşik hayat tarzı ve alkol, sigara, kafein vb. zararlı içeriklerin tüketimi gibi faktörler vücudun, insan sağlığına çok zararlı olan bazı toksinlere maruz kalmasına neden olur.

Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Detoks Ürünleri Ne İşe Yarar

Detoks ürünlerinin kullanımı günümüzde çok popüler bir hal almış durumdadır.

Bu toksik maddelerin büyük çoğunluğu lipitte çözünen (yağ içerisinde çözünebilen) cinstendir. Yani bu maddeler vücuttaki yağ dokularında birikir ve depolanırlar.

Dikkat - Olası Yan Etkiler
  • Bu tamamlayıcı maddenin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.
  • Şeker hastalığı, bağırsak veya mide ülseri, ülseratif koliti, kron hastalığı veya talasemisi olan kişilerde bu tamamlayıcı maddenin kullanımı tedavi ile çakışabilir, semptomları ağırlaştırabilir veya istenmeyen yan etkilere sebep olabilir ve bu nedenle önerilmez.
  • Aktif maddeye aşırı duyarlılık durumunuz söz konusu ise, kullanmayınız. Eğer sıklıkla alerjik reaksiyon geçiriyorsanız bu maddeyi kullanmadan önce doktorunuza danışınız.
  • Bu besin takviyelerini kullanırken sıvı tüketiminizi büyük ölçüde arttırmanız önerilir.