Demir Dikeni

Demir Dikeni

Demir Dikeni

Demir dikeni bitkinin ve bu bitkinin ekstratının ortak ismidir. Özüt fitosteroller, flavanoidler, alkaloidler, glukozitler ve saponinler açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Bu bitkinin testosteron üretimi üzerinde çeşitli etkileri bulunmaktadır.

Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Demir Dikeni Kullanımı:

Uygun tribulus dozu kullanıcının yaşı, sağlık durmu ve diğer bazı faktörlere bağlıdır. Şu anda tribulus için uygun doz aralığını belirlemek için yeterli bilimsel bilgi bulunmamaktadır. Doğal ürünlerin her zaman ve her dozda güvenli olmadığını ve dozajların önemli olabileceğini unutmayın. Ürün etiketlerindeki ilgili talimatlara uyduğunuzdan emin olun ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza danışın.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:

Tribulusun yan etkileri genellikle hafif ve nadirdir ancak mide ağrısı, kramp, ishal, bulantı, kusma, kabızlık, uyarma, uyku güçlüğü veya ağır adet kanaması gibi semptomlara neden olabilir. Nadir durumlarda, böbrek hasarı yüksek dozda tribulus almakla ilişkilendirilmiştir. Tribulusun uzun vadeli kullanımının güvenliği bilinmemektedir. Tribulus kan şekeri düzeylerini düşürebilir. Diyabet ilaçları kullanan kişilerin bu ürünleri doktor gözetiminde kullanması gerekir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez.