Cinsel Güç Artırıcı

Cinsel Güç Arttırıcı Nedir?

Cinsel gücü arttırıcı maddeler çeşitli bitkilerin özütleri ile bazı besinlerin birleşiminden oluşan tamamlayıcı maddelerdir. Yüksek seviyede enerji ve dayanıklılık sağlarken, aynı zamanda libidoyu arttırarak cinsel isteği tetiklerler. Bazı ekstratlar özellikle testosteron olmak üzere belirli hormonların üretimini arttıran aktif bileşenlere sahiptirler ve cinsel dürtüyü tetikleyerek daha tatmin edici ve aktif bir cinsel yaşama sahip olmanızı sağlarlar.

Devamını oku..

12 Ürün

sayfa başı

12 Ürün

sayfa başı

Cinsel Güç Arttırıcı Ne İşe Yarar?

Kişi yaşlandıkça cinsel dürtüsünün azalması doğal bir durumdur. Sağlık problemleri ve ciddi ölçüde kilo değişimleri gibi diğer faktörler aynı şekilde cinsel dürtünün azalmasına neden olurlarken, aktif ve tatmin edici bir cinsel hayat sürdürmeyi neredeyse imkansız hale getirebilirler. Yorgunluk, bitkinlik, hormonal değişiklikler ve psikolojik problemler, libido kaybına sebebiyet verebilen nedenlerden bazılarıdır. Tüm bu nedenler erekte olmayı zorlaştırabilirlerken, cinsel temasa duyulan ilginin zaman içerisinde giderek azalmasına neden olabilirler.

Cinsel gücü arttırıcı maddeler, bir veya birden fazla bitkilerin özütlerinden ya da çeşitli besin öğelerinden oluşan bileşiklerdir. Bu ürünler yüksek seviyede enerji ve dayanıklılık sağlarken, libidoyu arttırarak cinsel dürtüyü daha aktif hale getirirler. Başta cinsel dürtüyü uyarıcı etkilere sahip olduğundan kişinin daha tatmin edici ve aktif bir cinsel hayata ulaşmasına yardımcı olan testosteron hormonu olmak üzere, çeşitli hormonların sentezini tetikleyen aktif bileşenlere sahip birçok çeşit ekstrat bulunmaktadır.

Dikkat - Olası Yan Etkiler
  • Bu tamamlayıcı maddenin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.
  • Besinsel tamamlayıcı maddeler, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.