Carlson

Carlson

Deneyimli firmanın kuruşuşu1965 yılında Susan Carlson tarafından gerçekleşmiştir. 50 yılı aşkın süredir, Carlson Laboratuvarları yüksek kaliteli beslenme takviyeleri alanında yenilikçi ve öncü olarak kabul edilmiştir. Amerikalı firma hammadde kalitesi bakımından üst segmenti hedeflemiş ve her ürününde kaliteli içeriği ön planda tutmuştur. Bugün 40’dan fazla ülkede 2000’den fazla noktada satışa sunulmaktadır. Carlson Türkiye’ye yetkili distribütörü olan Palmiye İlaç tarafından ithal edilmektedir.

Devamını oku..

2 Ürün

sayfa başı

2 Ürün

sayfa başı

Palmiye İlaç Hakkında Bilgi

2005 yılında kurulan firma kısa sürede sektörde adından söz ettirmiştir. 2013 yılında Sanotact GmbH ile ortaklık kurarak büyüme ivmesini hızlandırmıştır. Bugün alanlarında en fazla tercih edilen Sunlife, Carlson Labs, ve Certmedica Int. GmbH markalarının Türkiye yetkili distribütörüdür.

Carlson Ürünleri

Carlson Amerika’daki üretim tesislerinde 40’dan fazla besin takviyesi üretmektedir. Türkiye’de şu an sadece balık yağı ürün gurubu ile hizmet vermektedir. Düzenli olarak ithalatı bulunmaktadır. Calson Omega 3 50 kapsül ürünü ise Türkiye’de en fazla tercih edilen kapsül omega 3 ürünleri arasındadır.

Carlson Üretim Standartları

Carlson Laboratuvarları FDA onaylıdır. Üretim bandından geçen her ürün bağımsız kuruluşlarca teste tabi tutulmaktadır. Norveç’in soğuk denizlerinden elde edilen hammadde üst donanımdaki üretim tesislerinde paketlenmektedir.

Carlson Fish Oil Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Carlson fish oil ürünleri yetkili distribütör Palmiye İlaç tarafından getirilmiş güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, en iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır. Carlson balık yağlarına aynı zamanda mağazalarımızdan da ulaşabilirsiniz.