Solgar C Vitamini Ürünleri

Solgar C Vitamini Ürünleri

Solgar C vitamini ürünleri yüksek hammadde kalitesi kullanılarak kapsüllenmiş gıda takviyeleridir. Tüm solgar ürünlerinde Kosher ve Helal sertifikaları bulunmaktadır. Ürünlerin üretim sürecinde kalite kontrol amaçlı bir dizi test uygulanmaktadır. Testi geçemeyen ürünler ise piyasaya sürülmemektedir. Solgar 1947'de kurulmuş gıda takviyeleri konusunda en deneyimli firmalar arasında yer almaktadır. Bugün 60'dan fazla ülkede ürünleri satılmaktadır. 1999 yılından itibaren Türkiye'ye düzenli ithalatı bulunmaktadır. Devamını oku..

13 Ürün

sayfa başı

13 Ürün

sayfa başı

Solgar C Vitamini Nasıl Kullanılır?

C vitaminleri bağışıklık sistemini güçlendirir. Günlük ortalama kullanım miktarı 50mg olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda dozajda farklılık gösterebilir. Sigara kullanan kişilerde vücuttaki C vitamini oranı düşeceğinden bu kişilerin bağısıklık sistemi zayıflayacaktır bu durumlarda Solgar C vitamini gibi takviyeler faydalı olacaktır. Günlük 100 mg'dan fazla kullanılması tavsiye edilmez. Hamilelik dönemlerinde doktor kontrolünde kullanılması tavsiye edilir. C vitamini kullanımı sonucu idrar koyu renk olabilir bu normal bir durumdur.

 

Solgar C Vitamini Kullananlar Ne Dedi?

Tüm solgar ürünleri yüksek oranda olumlu geri dönüş almışlardır. Etken maddelerin vücut fonksiyonları üzerindeki etkileri kullanıcılar tarafından hissedilmiş ve bu şekilde pozitif yorumlarla sonuçlanmıştır. Solgar C vitamini ürünleri de kendi kategorilerindeki ürünlerden daha yüksek oranda olumlu yorum almıştır. Tekrar eden kullanım sayısı kategori ortalamasının 18% üzeinde bulunmaktadır. 

 

En İyi Fiyata Satın Al:

Yetkili distribütörlerce ithal edilmiş tüm solgar ürünlerini vade farksız taksit imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Solgar C vitamin ürünleri en iyi fiyat ve kapıda ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.