BPI Sports

BPI Sports

83 farklı ülkede ürünlerini sporculara ulaştıran BPI Sports dünya çapında hizmet veren aynı zamanda en hızlı büyüyen supplement üreticileri arasında yer almaktadır. 53000 metrekarelik devasa kompleksinde dünya üzerindeki sayılı sporcu gıdası üreten fabrikaya sahiptir. Ürettiği ürünler kendi kategorilerinde dünya standartları çıtasını bir üst seviyeye taşımış ve her ürün üretiminde ayrı ayrı araştırma yapılmıştır. BPI sports ürünleri bugün 30’dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır. Özellikle Amerika’da en fazla tercih edilen markalarar asında yer almaktadır.

Devamını oku..

4 Ürün

sayfa başı

4 Ürün

sayfa başı

Bpi Sports Ürünleri

Hiçbir BPI ürünü domuz katkısı ve yasaklı madde içermemektedir. Amerika’da 20’den fazla ürün gamı ile sunulan markanın şimdilik Türkiye’de BPI Blox, BPI 1.M.R ve BPI Build-HD ürünleri bulunmaktadır. Düzenli olarak ithalatı bulunmayan BPI Sports’un 2017 yılı itibariyle diğer ürünlerinin de ithal edilmesi bekleniyor.

BPI Sports Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız BPI Sports ürünleri yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, hazır stok ve iyi fiyat ile sunulmaktadır.