BigJoy

BigJoy

Protein bar ve diğer sağlıklı atıştırmalık kategorisinde Türkiye'de birçok ilke sahip olan bigjoy 2017 yılından itibaren Sports Nutrition ürünlerini üretmiştir. Geniş ürün gamı ile kısa sürede birçok sporcunun ilgisini çekmiş olan marka Türkiye'de üretim yapan en güvenilir alternatifler arasındadır.

Devamını oku..
BigJoy Yeni Ürünler

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 87

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 87

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Big-Joy Sports Kalite Standartları:

Tıbbi ilaç üretme yetkinliği bulunan tesislerde en iyi hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Avrupa menşeili hammaddeler ağırlıklı bulunmaktadır. Ambalajlamada kullanılan özel teknoloji sayesinde sektöre getirdiği tekli kullanıma uygun paketlenmiş protein tozu, kilo aldırıcı, ve amino asitleriyle kullanım kolaylığı sunmaktadır.

BigJoy Sponsorlukları:

Türkiye'de gerçekleştirilen birçok spor müsabakasına sponsorluk yapan BigJoy aynı zamanda crossfit, boks ve bodybuilding alanındaki başarılı sporsulara sponsorluklar sağlamaktadır.

BigJoy Ürünlerini Satın Al:

Fitbull’da satılan tüm Bigjoy ürünleri güncel üretim ve serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler tek yetkili üreticiden temin edilmekte ve iade garantili olarak satışa sunulmaktadır.