BigJoy BigMass Gainer 5440 gr + CreaBig 300 gr Kombinasyonu

BigJoy BigMass Gainer 5440 gr + CreaBig 300 gr Kombinasyonu ürününün temel özelliklerini maddelerle özetlemek gerekirse:

BigJoy BigMass Gainer 5440 gr + CreaBig 300 gr Kombinasyonu Nasıl Hazırlanır?

BigJoy BigMass Gainer:

1 Servis (2 Ölçek)BigJoy Big Mass Gainer 350-500 ml su ya da yağsız süt ile karıştırılarak hazırlanır. Shaker ile 30-60 sn çalkalamak karışımın hazırlanması için yeterlidir.
Püf Noktalar: Ürün çikolata ve çilek aromalarıyla üretilmektedir.Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı değiştirilebilir. 1 gr kreatin içeriği bulundurduğundan ekstra kreatin alımında bu oran göz önünde bulundurulmalıdır.

BigJoy CreaBig:

1 Servis (1 Ölçek) BigJoy Creabig 150-350 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Mikronize yapısı sayesinde kolaylıkla homojen karışım sağlar.
Püf Noktalar: Ürün aromasız üretilmektedir. Damak zevkine göre su ya da meyve suyu ile karıştırılarak hazırlanabilir. Eklenen sıvı miktarı isteğe bağlı olarak azaltılıp arttırılabilir.

BigJoy BigMass Gainer 5440 gr + CreaBig 300 gr Kombinasyonu Ne Zaman Kullanılır?

Spor Günleri: İki ürün de spordan 30-45 dk önce veya spor sonrasında kullanılabilir. Kullanılan miktarlar spor sonrasına ağırlık verecek şekilde ya da eşit olarak ayarlanmalıdır.
Spor Yapılmayan Günler:Sabah uyanır uyanmaz ve öğün aralarında günde 2 seferi geçmeyecek şekilde kullanılmalıdır.
Püf Noktalar: Gainer, öncelikli hedef hızlı kilo kazanımı ise akşam yatmadan da kullanılmalıdır.

© Copyright 2024 by Fitbull.com®. Tüm Hakları Saklıdır.