Beef Amino Ne İşe Yarar?

%100 Beef Amino'lar, yüksek kaliteli sığır protein izolatı, sığır albumin konsantresi ve Arjantin sığır karaciğeri ile elde edilen sığır eti amino asitlerinden oluşan bir karışımdır. Her tablet, çok sayıda gerekli ve esansiyel besin maddelerinin yanısıra yüksek konsantrasyonlu amino asitlerden oluşan bir spektrum içerir. Her porsiyon, sizlere yalnızca seçkin sığır eti kaynaklarından alınan çok çeşitli amino asit kaynağı sunar. %100 Beef Amino her yemekten önce alındığında, günlük amino alımı büyük oranda artar. %100 Beef Amino sığır etinin anabolik potansiyelini harekete geçirir ve vücuda kas kütlesi eklemek için size ideal bir destek sağlayabilir. %100 Beef Amino, sığır etinin tüm avantajlarını, yüksek yağ içeriği gibi dezavantajların hiçbirine maruz kalmadan elde etmenin harika bir yoludur.

Universal Nutrition tarafından üretilen %100 Beef Amino, sığır eti ürünlerinden üretildiğinden, dokuz esansiyel (EAAs) ve on esansiyel olmayan amino asidin hepsinin bir karışımını içerir. Amino asitler proteinin ana bileşenleridir. Lösin, izolösin ve valin, BCAAs olarak bilinen dallı zincirli amino asitlerini oluştururlar.

Beef Amino Ne İşe Yarar?

%100 Beef Amino ürünlerinde, servis başına 12 kalori ve 3 gram protein bulunur. Her servis, 3 tablettir. Bu BCAA supplementi, esansiyel ve esansiyel olmayan amino asitler dışında başka hiçbir şey bulundurmadığından, günün herhangi bir saatinde olumsuz yan etkilere maruz kalmadan kullanılabilir. Kas kütlesi oluşturmak isteyen sporcular bu takviyeyi yemeklerle birlikte tüketebilirler. Kas dokusunu korumak isteyen ve protein gereksinimi çok fazla olan sporcular ise öğün aralarında Beef Amino kullanabilirler. Beef amino ürünleri aynı zamanda egzersiz performansını da arttırdığından, antrenman öncesi ya da sonrasında da kullanılmaktadırlar.

%100 Beef Amino sığır etinden üretilir! Sığır eti (yüksek kalitede bir protein kaynağı) ve dallı zincirli amino asitlerden oluşan güvenilir bir kaynaktır. Bu BCAA takviyesinin etiketinin üzerinde tüm içerik maddeleri yazmakla beraber, tescilli harmanları bulunmamaktadır. Takviye, günün herhangi bir saatinde alınmaya uygundur. Diğer BCAA takviyeleri ile karşılaştırıldığında, Beef Amino'ların fiyat performans oranı oldukça yüksektir. Aynı fiyata sahip diğer dallı zincirli amino asit takviyeleri, kalite ve porsiyon miktarı olarak Beef Amino ürünlerinin gerisinde kalmaktadırlar. %100 Beef Amino ürünlerini 66 ya da 122 porsiyon olarak bulabilirsiniz.

© Copyright 2024 by Fitbull.com®. Tüm Hakları Saklıdır.