BE Sports

BE Sports

Bilim ve teknolojiden maksimum şekilde faydalanarak sporcuları fiziksel hedeflerine ulaştıracak ürünler üretmeyi hedeflemiştir. Üretim tesisi Belçika’da olan firma hammadde kalitesi bakımından standartların üzerinde üretim yapmaktadır. Üretilen ürünler içerisinde doymuş yağ, tuz, ve şeker oranlarının minimum seviyede olmasına özen göstermektedir. Aromalar için gerçek meyveler kullanılmakta olup whey protein ve kazeindeki peynir altı proteini yüksek kalitedeki besinlerle açık alanda beslenmiş hayvanlardan sağlanmaktadır. Sağlıklı; açık havada beslenmiş hayvanlardan elde edilmiş peynir altı suyu proteini ürünün kalitesi bakımından önemli bir kriter oluşturmaktadır.

Devamını oku..

6 Ürün

sayfa başı

6 Ürün

sayfa başı

BE Sports Ürünleri

İlk defa 2014 yılında Türkiye’ye ithal edilmiştir. BE Sports L-carnitine ve likit amino asit ürünlerini Türkiye’de en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. 2016 yılı itibariyle Türkiye’ye getirilen Be Sports Alfa ürünü ise üst seviye sporcular için tasarlanmış içerik bakımından muadili olmayan pre-workout ürünüdür.

BE Sports Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız BE Sports ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, hazır stok ve iyi fiyat ile sunulmaktadır. BE Sports ürünlerine aynı zamanda mağazalarımızdan ulaşılabilir.