Weider BCAA Ürünleri

Weider BCAA Ürünleri

Weider BCAA ürünleri yüksek hammadde kalitesiyle sunulmuş lösin, izolösin ve valin temel amino asitlerinden oluşan besin takviyesidir. Ünlü Alman supplement üreticisinin ürünleri üretim aşamasında birçok teste tabi tutulur. Ünlü vücut geliştirici Joe Weider'in kurduğu Weider Global Nutrition özellikle Avrupa'da en fazla satılan supplement markaları arasında yer almaktadır. 2008 yılından itibaren Türkiye'ye düzenli olarak ithal edilmektedir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Weider BCAA  Nasıl Kullanılır?

Saf ve serbest formda bulunan BCAA amino asitleri spor sonrası başta olmak üzere spor öncesi ya da spor esnasında tüketilebilir. Ürünlerin kas dokusuna hızlı ulaşabilmesi için protein tozlarıyla karıştırılmadan kullanılması tavsiye edilmektedir. Antrenman yoğunlu, kullanılan diğer amino asitler ve protein içerikli ürünler göz önünde bulundurularak kullanılması tavsiye edilmektedir. Spor olmayan günlerde kullanımına gerek yoktur. Bu ürünlerin hamilelik dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli araştırma yoktur. Bu yüzden hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez.  Kullanılan ürüne aşırı vücut tepkisi oluşması durumunda doktora başvurulması tavsiye edilmektedir.

 

Weider BCAA Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Weider markasının ürünlerinde olumlu geri dönüş oranı yüksektir. Weider BCAA ürünlerinde de olumlu geri dönüş kategori ortalmasının üstündedir. Toz ürünler için bazı sporcular olumlu yorum bırakırken bazıları olumsuz yorum bırakmıştır. Tekrar eden kullanım oranı kategori ortalamasının altındadır bunun sebebi yüksek fiyatlı politikası olarak gösterilmektedir. Fiyat dezavantajı yüzünden bazı sporcular ikinci siparişlerinde Alman menşeili diğer BCAA'lara yönelmişlerdir. 

 

Weider BCAA Satın Al:

Yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş tüm Weider ürünleri en iyi fiyat ve ücretisz kargo imkanı ile sunulmaktadır. Tüm ürünleri vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.