Optimum BCAA Ürünleri

Optimum BCAA Ürünleri

Optimum Nutrition Türkiye'ye 2006 yılından itibaren ithal edilen ve Türk sporcusunun tanıştığı en eski markalar arasında yer almaktadır. Optimum BCAA ürünleri de bu markanın diğer ürünleri gibi kendi kategorisinde en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Yüksek kalitedeki hammadde kullanımı ile sonuç odaklı ürünler arasında yer almaktadır. Devamını oku..

2 Ürün

sayfa başı

2 Ürün

sayfa başı

Optimum BCAA Kullanımı:

Serbest formda ve saf olarak sunulan Optimum BCAA kana hızlı karışma özelliği taşır. Kas dokusu ağır stres altına girdiği durumlarda en fazla bu amino asitlere ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden spor sonrası kullanımı maksimum verim elde etmek için uygun olacaktır. Saf olarak sunulan ürünler lezzet bakımından beğenilmediklerinden tat konusunda hassasiyet varsa meyve suları ile içilmeleri tavsiye edilmektedir. Kana karışım hızını etkileyeceğinden BCAA ürünlerinin protein tozu ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmez. 

 

Faydaları:

  • Yağsız kas kütlesi kazanımını destekler.
  • Kilo kaybına yardımcı olur. 
  • Spor sonrası kas dokusunun onarılmasını sağlar.

 

Kullananlar Ne Dedi:

Optimum BCAA ürünlerinin kullanıcı yorumları yüksek oranda olumlu olmuştur. Saf olduğundan için bazı kullanıcılar tat konusunda düşük not verişlerdir. Birden fazla kullanım oranı kategori ortalamasına oranla 13% oranında daha yüksektir.  

 

Satın Al:

Optimum Nutrition'ın Türkiye'ye ithal edilen tüm ürünleri ile birlikte BCAA ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği Fitbull'da.