Olimp BCAA Ürünleri

Olimp BCAA Ürünleri

Olimp BCAA kategorisindeki ürünler esansiyel amino asitler olan BCAA içerikli gıda takviyeleridir. Hammadde kalitesi ve insan sağlığına önem veren deneyimli marka Olimp'in kendi tesislerinde ürettiği ürünlerden oluşmaktadır. 2009 yılından itibaren düzenli olarak Türkiye'ye ithalatı bulunan markanın BCAA ürünleri birçok sporcu tarafından kullanılmış ve beğenilmiştir. Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Kullananlar Ne Dedi:

Olimp markası hakkındaki genel yorumlarda içerik kalitesi ön planda tutulmaktadır. Diğer ürünleri gibi Olimp BCAA ürünlerinin olumlu geri dönüş oranı aynı kategorideki ürünlere oranla daha yüksektir. Tekrar kullanım oranı aynı kategorilerdeki ürünlerden %20'ye yakın farkla daha yüksektir. Olimp BCAA hakkındaki genel yorumlar büyük oranda pozitiftir.

 

Yenilikçi İçerik:

Her ürünüde olduğu gibi BCAA ürünlerinde sürekli kendini yenileyen deneyimli markanın en çok satan glutamin içerikli BCAA Xplode ürünü birçok sporcu tarafından ilk tercih olarak kullanılmaktadır. 2016 yılında ithal edilen sıvı BCAA ürünü sayesinde bu kategoride yepyeni bir ürünü Türkiye'de sunmuştur. 

 

Olimp BCAA Satın Al:

Tüm olimp ürünlerini ve BCAA kategorisindeki ürünleri en iyi fiyat ve ücretiz kargo ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kolay iade garantisi Fitbull'da.