Muscletech BCAA Ürünleri

Muscletech BCAA Ürünleri

Muscletech BCAA ürünleri esansiyel amino asitlerden lösin, izolösin ve lizin amino asitlerinin oluşturduğu temel amino asit gıda takviyesidir. Bu amino asitler vücutta sentezlenemediği için özellikle spor dönemlerinde kas kütlesi kazanımı için dışarıdan takviye olarak almak önem arz etmektedir. Muscletech amino asitleri yüksek saflıkta hammadde kullanılarak üretilmektedir. Tüm dünyada 60'dan fazla ülkede satışı bulunmaktadır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Muscletech BCAA Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Saf ve serbest formda olan BCAA omino asittakviyelerinin kullanımı özellikle spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kas dokusuna ulaşımı whey proteinlerden daha hızlı olacağından maksimum verim için protein tozu ile karıştırılıp kullanılması tavsiye edilmez. Antrenman yoğunluğu ve kiloya göre spor öncesi de kullanıma uygundur. Kompleks yapıda olan BCAA ürünleri ve performans iyileştirici hammadde içeren ürünler sıklıkla spor esnasında kullanılmaktadır. Hamilelik dönemlerinde bu ürünlerin kullanımı ile ilgili yeterli araştırma bulunmamaktadır. Bu yüzden hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Muscletech BCAA ürünlerinleri spor yapılan dönem boyunca ara vermeksizin kullanılabilir.

 

Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Ürünleri kullananlar yüksek oranda olumlu yorum bırakmıştır. Tekrar kullanım oranı kategori ortalamasının üzerindedir. Platinum serisi ürünleri Türkiye'de birçok sporcu tarafından tercih edilmiştir. Tat konusunda hassas olan sporcular tarafından nadir de olsa olumsuz yorum bırakılmıştır. Kapsül ürünlerde olumlu yorum ve tekrar satın alma oranı toz ürünlere oranla daha yükektir.


Muscletech BCAA Ürünlerini Satın Al:

Tüm muscletech ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği Fitbull'da.