Musclepharm BCAA Ürünleri

Musclepharm BCAA Ürünleri

Musclepharm BCAA yüksek saflıkta BCAA içermektedir. 3:1:2 oranı ile diğer ürünlerden ayrışır. Türkiye'de kapsül ve toz formda satışa sunulmaktadır. Kapsül olan ürün 2009 yılından itibaren toz olan ürün olan BCAA energy ise 2016 yılından itibaren Türkiye'ye düzenli olarak ithal edilmektedir. Toz ürünleri lezzet olarak beğenilen ve yapay tatlandırıcı içermeyen ürünlerdir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Musclepharm BCAA Kullanımı:

Spor esnasında hasar gören kas dokusunun onarılması için öncelikli olarak amino asitlere gerek vardır. Bu yüzden Musclepharm BCAA'nın spor sonrası kullanımı tavsiye edilmektedir. Kana karışım hızını yavaşlatacağından protein tozu ile karıştırılıp kullanılması tavsiye edilmektedir. Saf ve serbest formda olan kapsül formdaki ürünün ise spordan önce ve spordan sonra olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. 

MUsclepharm BCAA Kullanıcı Yorumları:

Olumlu geri dönüş oranı BCAA kategorisindeki ürün ortalamasının üzerindedir. Birden fazla satın alma oranı aynı kategorideki ürünlerin %11 üzerindedir. 3:1:2 oran olarak Türkiye'de sunulan tek üründür. Lösin amino asiti kas kütlesi için en önemli olan amino asitler arasında yer almaktadır. Yoğun lösin oranı ile kas dokusuna yeterli amino asitin ulaşmasında yardımcı olur. 

Musclepharm BCAA Faydaları:

  • Protein sentezini tetikler.
  • Kas kütlesi kazanımını destekler.
  • Dayanıklılık ağlar.
  • Performansı geliştirir.
  • Kas yorgunluğunu geciktirir.