Multipower BCAA Ürünleri

Multipower BCAA Ürünleri

Ünlü alman supplement üreticisi Multipower 1977 yılında kurulmuştur. Yüksek kalitedeki hammadde kullanımı ile birçok sporcunun ilk tercihi haline gelmiştir. Almanya başta olmak üzere Avrupa'da en fazla satışı yapılan supplement markaları arasındadır. Multipower BCAA kategorisindeki ürünler de elde edilen sonuçlarla kendini kanıtlamış ürünlerden oluşmaktadır. Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Multipower BCAA Kullanımı: 

BCAA amino asitleri vücutta sentezlenemediği için yoğun spor dönemlerinde gıda takviyesi olarak dışarıdan almak kas kütlesi gelişimi bakımından olumlu etki yaratacaktır. Multipower BCAA ürünlerinin kullanımı spor öncesi, spor sonrası olarak ihtiyaca göre ayarlanmalıdır. Özellikle spor sonrası kullanımı kas dokusuna yeterli besinin iletilmesini sağlayacaktır. Toz olan ürünün protein tozu ile karıştırılması tavsiye edilmez. Protein tozu ile karıştırmas BCAA ürünlerinin emilim süresini geciktirecektir. Kapsül formda olan ürünlerin sindirimi toz olanlara oranla daha yavaş olacağından spordan 15-50 dk önce alınması tavsiye edilmektedir. 

 

Kullananlar Ne yorum Yaptı?

Olumlu geri dönüş oranı kategori ortalamasının üzerindedir. Multipower BCAA ürünlerinin tekrar eden kullanım oranı diğer BCAA ürünlerinin ortalamasından yüksektir. Olumlu yorumların büyük bir kısmı saflık ve hammadde kalitesine atıfta bulunurken düşük de olsa olumsuz yorum da mevcuttur. Olumsuz yorumların temel kaynağı saf olan toz BCAA'nın tadı konusunda gelmiştir. Tat konusunda hassas olan sporcular için kapsül formdaki ürünler önerilmektedir. 

 

Multipower BCAA Satın Al:

Yetkili distribütörlerce ithal edilmiş tüm multipower ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farksız takit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği Fitbull'da.