Hardline BCAA Ürünleri

Hardline BCAA Ürünleri

Esansiyel amino asitler olan lözin, izolösin ve valin amino asitleri etken maddesi içeren Hardline BCAA ürünleri sporcular için tasarlanmış gıda takviyesidir. Vücutta salgılanamayan bu temel amino asitler yoğun spor dönemlerinde kas deformesini engellemek ve kas dokusuna ihtiyacı olan amino asit takviyesini sağlamak için tasarlanmıştır. Yüksek saflıktaki bu ürünler Türkiye'de en fazla satılan BCAA ürünleri arasında yer almaktadır. Devamını oku..

5 Ürün

sayfa başı

5 Ürün

sayfa başı

Hardline BCAA Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Saf ve serbest formda olan ürünler kana hızlı karışabilen yapıya sahiptir. Bu yüzden kas dokusunun en fazla amino asite ihtiyacı olduğu spor sonrası dönemlerde kullanılması tavsiye edilmektedir. Protein tozu ve gainer ürünleri ile birlikte karıştırılması emilimi yavaşlatacağından bu ürünlerle karıştırılması tavsiye edilmez. Kompleks yapıdaki Hardline BCAA ürünleri glutamin gibi yine alınması gereken temel amino asitleri içermektedir. Ürünler spor yapılan süre boyunca ara vermeksizin kullanılabilir. Antrenman yoğunluğu ve spor seviyesi göz önünde bulundurularak günlük kullanım miktarı ayarlanmalıdır. 

 

Hardline BCAA Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Hardline BCAA ürünleri yüksek oranda olumlu geri dönüşe sahiptir. Özellikle 2016 yılında piyasaya sürülen BCAA matrix ürünü oldukça beğenilmiş ve kullanıcılar tarafından fiyat/performans oranı yüksek bir ürün olarak nitelendirilmiştir. Olumsuz yorumlar arasında yerli bir marka olmasına rağmen izlenen fiyat politikası en sık olanıdır. Tekrar kullanım oranı kategori ortalamasının üzerindedir. 

 

Satın Al:

Tüm Hardline BCAA ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz.