BSN BCAA Ürünleri

BSN BCAA Ürünleri

BSN BCAA yüksek kalitede BCAA içerikli amino asittir. Komleks amino asit ve saf BCAA olarak iki farklı üründe bulunmaktadır. Uygun fiyatlı alternatif olarak birçok sporcu tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 2016 yılında çıkan DNA serisi ile BSN Amerika'da çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Türkiye'de kısa sürede en iyi alternatifler arasına girmiştir. Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

BSN BCAA Kullanımı:

BCAA ürünleri temelde spor sonrası kullanım için formüle edilmiştir. Özellikle toz formda olan amino asitleri protein tozu ile karıştırmak sık yapılan bir yanlıştır. Ürünler serbest formda olduğu için protein tozu ile karıştırılması tavsiye edilmez. Karıştırıldığı durumlarda kana karışım hızı yavaşlayacaktır. Bu ürünlerin hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile ilgili yeterli araştırma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanması tavsiye edilmez. Kullanımı sonucunda vücudun aşırı tepki verdiği durumlar olursa doktora danışılması tavsiye edilmektedir. 

 

BSN BCAA Kullananlar Ürün Hakkında Ne Dedi?

Ürünle ilgili yorumlar yüksek oranda pozitif olup nadir de (toz ürün) olsa lezzetsiz olması ile ilgili geri dönüş olmuştur. Tekrar kullanım oranı kategorilerindeki diğer ürünlerin üzerindedir. Makul fiyatlı oluşu sınırlı bütçesi olan sporcular için öncelikle tercih edilmelerine sebep olmuştur. Türkiye'de kısa sürede çok satanlar listesi arasına girmiştir.


BSN BCAA Temel Faydaları

  • Protein sentezini tetikler
  • Kas kütlesi kazanımında rol oynar.
  • Hamlamayı ve spor sonrası kas ağrılarının dinmesinde yardımcıdır.
  • Kas iyileşme ve toparlanma sürecine katkıda bulunur.

BSN BCAA ÜRünlerini Satın Al:

En uygun fiyat ve hızlı kargo imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve vade farksız taksit imkanı burada.