Solgar Balık Yağı Ürünleri

Solgar Balık Yağı Ürünleri

Solgar Balık yağı ürünleri yüksek EPA ve DHA değerlerine sahiptir. Taze ve en iyi hammaddeler kullanılarak üretilmiş gıda takviyeleridir. Solgar çatısı altında bulunan tüm ürünler gibi balık yağları da üretim süreci boyunca çeşitli testlere tabi tutularak yüksek verim elde edilmiştir. 1947 yılında kurulan Solgar bu tarihten itibaren en saf ve en verimli takviye ürünleri üretmek için çalışmaktadır. 1999 yılından itibaren Türkiye'ye ithale edilen ürünlerin düzenli ithalatı bulunmaktadır. Bu kategorideki ürünler Türkiye'de en çok tercih edilen balık yağları arasında yer almaktadır.

5 Ürün

sayfa başı

5 Ürün

sayfa başı

Solgar Balık Yağı Ürünlerinin Faydaları:

  • Kalbi korur kan akışının düzenlenmesinde faydalıdır. 
  • Hafızayı güçlendirir, unutkanlığı düşürür.
  • Kemik dokusunun sağlamlaşmasında yardımcıdır. 
  • Alınan besinlerin vücutta daha iyi yakılmasını destekler bu sayede kilo vermeye yardımcı olur.

 

Solgar Balık Yağı Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Solgar ürünlerindeki olumlu geri dönüş oranı diğer markalara oranla daha yüksektir. Burada hammadde kalitesi ön plana çıkmaktadır. Solgar balık yağları da olumlu geri dönüş ve yorum olarak diğer ürünlerden daha iyi performans göstermektedir. Tekrar kullanım oranı kategori ortalamasının üzerindedir. Olumsuz yapılmış birkaç yorum arasında yüksek fiyatlarına atıfta bulunulmuştur.

 

En İyi Fiyata Satın Al:

Yetkili distribütörce ithal edilmiş tüm Solgar ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği tüm ürünlerde sunulmaktadır.