Nature's Bounty Balık Yağları

Nature's Bounty Balık Yağları

En güvenilir markalardan bir tanesi olan Nature's Bounty tüm dünyada ve Türkiye'de en fazla atılan besin takviyeleri arasında yer almaktadır. Nature's Bounty balık yağları yüksek APA ve DHA değerleri ile standartların üzerinde içeriğe sahiptir. Üretim üreci boyunca birçok teste tabi tutulan ürünler maksimum verimliliği hedeflemektedir. 40 yıldan fazla tecrübesi ile bu sektördeki en iyi balık yağı üreticilerinden biri olarak gösterilebilir.

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Kullannalar Ne Dedi?

Natures bounty balık yağlarının yüksek oranda olumlu geri dönüşü bulunmaktadır. Yapılan yorumların 90%'sine yakın oranı olumludur. Yüksek EPA ve DHA değerleri ve taze balıklardan elde edilen içerikleri sayesinde bu kategorideki en fazla satılan ürünler arasında yer almaktadır. Tekrarlayan satın alma oranı aynı kategorideki ürünlerden 15% yüksektir. Türkiye'de ve tüm dünyada en fazla satılan balık yağları arasında yer almaktadır. 

Üstün Kalite:

Tüm hammaddeler GMP  üretim standartları bulunan üretim merkezlerinde işlenir. Üretim süreci sonrasında ürünler Nature’s Bounty’nin mikrobiyoloji laboratuvarında saflık ve zararlı bakteri kontrolleri yapıldıktan sonra satışa hazır hale gelir. Tüm ürünler United States Pharmacopeia ve STR (Specialized Technology Resources) tarafından kalite onaylıdır. Nature's Bounty bu sertifika gerekliliklerini yerine getiren az sayıda balık yağı üreticisi arasında yer almaktadır. Yapılan testlere göre ürün kutusunda yazan değerler, ve içeriği en yakın sonuçları veren markalar arasında yer almaktadır.

 

Nature' Bounty Balık Yağı Satın Al:

Fitbull'dan alacağınız tüm Nature's Bounty ürünleri yetkili distribütör firma tarafından ithal edilmiş ürünlerdir. Güncel üretim serisinde bulunan ürünler en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile sunulmaktadır. Nature's Bounty balık yağlarında vade farkız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır.