Assos NC-II (NC2) Native Collagen Type II 30 Kapsül

Diğer Assos ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

179TL
Havale/EFT: 170,05 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Assos
Menşei
Türkiye Türkiye
SKT
05/2021
Form
Kapsül

Toplam Servis Sayısı: 30

1 Servis (1 Kapsül) Değerleri

  • Servis Maliyeti5,97 TL
  • Tip II Kol10 mg
  • Kalori0 kCal

Hazırlanışı

1 Servis (1 Kapsül) NC-II boll sıvı ile tek seferde yutulur. Kapsüller küçük ebattadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez.

Kullanım Zamanı

Tercihen tok karnına günün herhangi bir zamnında günde 1 kere alınır.
Püf Noktalar: Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa hekiminizin önerdiği kullanım talimatına uyunuz.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-1001 Kapsül--
45-851 Kapsül--

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %94
  • Tekrar Kullandı %38
  • Olumsuz %6

Bunlara Dikkat Edin

NC-II (NC-2) Native Collagen::

Kollajen vücutta eklemlerin ve bağ dokunun yapısında bol miktarda bulunan maddedir. Assos NC-2 tek servisinde 10 mg yüksek saflıkta sığır kollajeni içeren gıda takviyesidir. Assos Pharma çatısı altında en iyi üretim koşullarında Türkiye'de üretilmektedir.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Etken maddeye alerjik reaksiyon gösterilse kullanımı bırakılmalı ve doktora başvurulmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktor tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. Diyabet hastalarının doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Doğrudan güneş gören yerlerden uzak tutulmalıdır. İlaç değildir. Kollajen içerikli gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Satın Al:
Fitbull'da satılan tüm NC-II ürünleri ASSOS İlaç Kimya'nın güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu formları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir. NC-II (NC2) kollajen hakkında daha detaylı bilgi almak ve kapıda ödeme seçeneği ile sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (4)
Fiyat
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Eczanede bile 159 tl satış fiyatı olan ürünün bira daha yüksek satış ffiyatı olmasının mantığını anlamadim Yorum yapan: (10.10.2019 tarihinde gönderildi)
NCll
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Osteoartrit hastası olduğumdan dolayı bu tarz ürünleri çok denedim. Uzun süreli kullanım sonrası tek memnun kaldığım ürün NCll oldu. Tedavi çok iyi destekliyor. Tedavi süresini daha rahat geçirmeme sebep oluyor. Yorum yapan: (26.06.2018 tarihinde gönderildi)
nc2
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
assos marka ve ürün kalitesi bakımından kendini kanıtlamış bir marka. her ürünü alanındaki en iyi içeriklerle formüle ediliyor. bu ürünü de babam için kullanıyoruz artılane den sonra en iyi sonucu bu ürünle aldık. ancak düzenli kullanımlar için artılane çok pahalıya geldiğinden bu ürüne geçtik. problemsiz ve fiyat avantajı ile fitbull dan alabilirsiniz. Yorum yapan: (22.03.2018 tarihinde gönderildi)
nc
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
tip 2 kolajenler arasında en iyi sonuç aldığım ürün. dizledeki oluşan kireçlenme için oldukça faydasının olduğunu söyleyebilirim. 1 günde elinizde olsun istiyorsanız buradan alabilirsiniz yok acelem yok 5-6 gün beklerim diyorsanız 4-5 tl daha uyguna satan siteler de var ancak güvenirliğini henüz test etmedim:) Yorum yapan: (6.08.2017 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Assos NC-II (NC2) Native Collagen Type II 30 Kapsül
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Assos NC-II Native Collagen Type II Besin Değerleri

Assos Pharmaceuticals
NC-II 30 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Naturel Kollajen Tip II 10 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.