Arnold Series

Arnold Series

Muslepharm çatısı altında efsane vücut geliştirici Arnold Schwarzenegger imzası ile üretilen MP Arnold Series yüksek tempoda spor yapan sporcular için formüle edilmiştir. Vücut geliştirme yarışmalarında 10’dan fazla birinciliği olan ve birçok sporcuya ilham kaynağı olan Arnold Schwarzenegger imzasını taşıyan bu ürünleri Arnold’un kendisi de kullanmaktadır.

Devamını oku..

7 Ürün

sayfa başı

7 Ürün

sayfa başı

MP Arnold Series Ürünleri

Amerika’da 2016 yılı itibariyle 8 farklı ürün gurubu ile satışa sunulmuştur. İlk etapta Arnold Series Iron Whey ve Iron Mass ürünleriyle Türkiye pazarına giren Arnold ürünleri sporcular tarafından yoğun ilgi ile karşılanmıştır. Diğer ürünlerinin Türkiye’ye getirilip getirilmeyeceği henüz bilinmese de Iron Cre ve, Iron Pump ürünlerinin sporcular tarafından merakla beklendiği bir gerçektir.

Üretim Standartları

Musclepharm’ın tesislerinde ve aynı kalite ile üretim yapılmaktadır. Kullandığı yenilikçi filtrasyon sistemleri ile protein tozlarından maksimum verim elde edilmektedir. Üretim tesisleri GMP üretim sertifikasına sahip ve standartların üzerindeki hammadde kullanımı ile alanının en başarılı ürünlerini üretmeyi hedeflemektedir.

MusclePharm Arnold Series Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Musclepharm Arnold Series ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, güncel stok ve iyi fiyat ile sunulmaktadır.