Arkopharma

Arkopharma

1980 yılında kurulmuş firma 10’dan fazla markaya ev sahipliği yapmaktadır. Dr. Max Rombi tarafından kurulan firma bitkisel tadavi konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Fitoterapi alanından Avrupa’da en fazla satınlan marka olma ünvanını elinde bulundurmaktadır. 60 dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Arkopharma aynı zamanda 1500’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Dinamik ve yenilikçi kurumsal yapısı ile büyümeye devam eden deneyimli firma gelirinin %3 ünü araştırma-geliştirmeye harcamaktadır. Bu sayede alanının en yenilikçi ürünlerini üretmeye devam edebilmektedir.

Devamını oku..

8 Ürün

sayfa başı

8 Ürün

sayfa başı

Arkopharma Ürünleri

Bitkisel besin takviyeleri kategorisinde Türkiye’ye hızlı girişi ile dikkat çekmektedir. Bu kategoride şimdilik 19 ürün ile raflarda yer bulmaktadır. Arkopharma ürünlerinin yakın zamanda Türkiye’de sunulan ürün gamının artacağı distribütör firma tarafından doğrulanmaktadır. Milk thistle ve fenugreek ürünleri alanlarında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Arkopharma Üretim Standartları

Yüksek kalitede hammadde kullanımı yaparak üretim gerçekleştirmektedir. Tamamı kendi bünyesinde olan tesislerinde GMP standartlarına uygun üretim gerçekleştirmektedir. ISO 22000 ve ISO 13485 kalite standartlarına sahip olan firma üretim süreci boyunca ürünlere çeşitli kalite kontrol testleri uygulamaktadır.

Arkopharma Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Arkopharma ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, en iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.