Argimac 30 Tablet

Diğer Vefa Ilac ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

99TL
Havale/EFT: 94,05 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Vefa Ilac
Menşei
Türkiye Türkiye
SKT
12/2021
Form
Tablet

Toplam Servis Sayısı: 15

1 Servis (2 Tablet) Değerleri

 • Servis Maliyeti6,6 TL
 • L-arginine1000 mg
 • Tribulus500 mg
 • Lepidyum340 mg
 • Epimedium100 mg
 • CoQ-1060 mg

Hazırlanışı

1 Servis (1 Tablet) Argimac 30 Tablet bol sıvı ile tek seferde yutulur. Tabletler küçük-orta boyda kolay yutulabilir formdadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez.

Kullanım Zamanı

Tok karnına günde 2 kere alınması tavsiye edilir. Öğlen yemeği ve akşam yemeği sonrasında kullanılabilir.
Püf Noktalar: Tek seferde 2 kapsülden fazla kullanılması tavsiye edilmez. Günde 3 kere kullanılacaksa 3 ana öğünden sonra kullanılabilir. Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa doktorunuzun önerdiği kullanım talimatına uyunuz.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651 tablet1-2 tablet2 tablet
65-802 tablet2 tablet2 tablet
80-952 tablet2-3 tablet2-3 tablet
45-55--1-2 tablet
55-65--1-2 tablet
65-75--1-2 tablet

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %82
 • Tekrar Kullandı %62
 • Olumsuz %18

Maddelerle Argimac

 • Yüksek kalitede hammadde kullanılarak formüle edilmiştir.
 • CoQ10 ve ginseng içeriği ile öne çıkar.

Bunlara Dikkat Edin

Argimac 30 Tablet:

Vefa ilaç bünyesi altında yüksek kalite standartları altında üretilen gıda takviyesidir. GMP standartlarına uygun olarak ham madde ithal edilerek üretilmektedir. Kendi alanında Türkiye'de en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez.. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması sakıncalıdır. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Argimac gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Satın Al:
Fitbull'da satılan tüm Argimac ürünleri Vefa ilaç tarafından üretilen güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır.
Ürünler uygun nem ve sıcaklık koşullarında depolanmakta, kargolanmadan önce kutu deformasyonları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Argimac hakkında daha detaylı bilgi almak ve kapıda ödeme seçeneği ile sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (5)
Argimac harika
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Duzenli kullanildiginda ise yariyo ileri hizli sperm hareketliligini arttirdigi semen analizinden ortaya cikti varekosel ameliyat sonrasi kullanmanizi tavsiye ederim 3 ay devam edin 49.50 ye kadar dustu fiyati Yorum yapan: (11.06.2017 tarihinde gönderildi)
arg + tribulus
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
boş boş ürünleri sporcu ürünü diye faiş fiyatlara almak durumunda kalıyorduk. büyük ilaç firmalarının da bu işe el atmaları bu yüzden muazzam oldu. bu içerikteki bir ürünün paketinde univeral ya da optimum yazsa şu anki fiyatının en az 3 katı olur. kullanıp etkisini anlayan herkes uzun vadede bu rünleri tercih edecek. supplement olarak büyük markaların sadece protein ve gainer ürünleri satmaya başlayacak. zira amerika ve kanada da bu durum şimdiden yaşanıyor.. fitbull'a da hızlı gönderim ve geniş ürün gamı için teşekkür ediyorum Yorum yapan: (16.05.2017 tarihinde gönderildi)
uyku sorunu
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
cinsel açıdan ilk kullanımdan itibaren sonuç veriyor.. günde 2 tane kullanınca bende hafif uykusuzluk yaptı başka bu şikayeti olan var mı arkadaşlar? Yorum yapan: (3.05.2017 tarihinde gönderildi)
a+
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
tribu zma dan daha iyi etki sağladı diyebilirim. üstelik yarı fiyatına. tablet büyüklükleri biraz iri onun dışında bir problem yok. Yorum yapan: (22.04.2017 tarihinde gönderildi)
sonuç olumlu
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
çocuk yapmak isteyenlere tavsiye ediyorum. 2-3 ayda büyük ihtimalle sonuç alınıyor. tek dez avantajı sürekli kullanmak gerektiği için fiyatı oluyor Yorum yapan: (24.03.2017 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Argimac 30 Tablet
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Argimac Besin Değerleri

Vefa İlaç
Argimac 30 Tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 2 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 15
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Arjinin 1000 mg
Çoban Çökerten (Tribulus Terrestris) 500 mg
Lepidyum (Maka) 340 mg
Epimedium Ekstresi 100 mg
Koenzim Q10 60 mg
Ginseng (Panax ginseng) 50 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.