Olimp Pre-Workoutlar

Olimp Pre-Workoutlar

Deneyimli supplemetnt üreticisi olimp birçok segmentte üretim gerçekleştirmektedir. Pre-workoutlar Olimp'in en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Her ürünü Türkiye'ye getirilmese de 2016 yılı itibariyle Olimp Pump Express ve Beta Alanine ürünleri lle performans arttırıcı kategorisinde Türkye'de ürün sunmaya balamıştır. Devamını oku..

4 Ürün

sayfa başı

4 Ürün

sayfa başı

Olimp Pre Workout Kullanımı:

Pre workout ürünlerinde kullanılan tamamlayıcı maddelerin aktif bileşenleri, daha iyi egzersiz sonuçları için kuvveti, enerjiyi ve damar genişlemesini arttırmayı amaçlarlar. Bu fonksiyona sahip temel bileşenler kreatin, kafein, taurin, beta alanin ve arginin olarak ön plana çıkmaktadır. Olimp pre workout ürünler de içerik bakımından zengin ve etkili sonuçlar için formüle edilmiştir.

Uyarıcı etken madde içeriğe sahip ürün kaliteli hammadde kullanılarak üretilmiştir. Spordan 15-20 dk önce kullanılması uygundur. İlk defa performans arttırıcı kullanacak sporcular için ilk 1 hafta boyunca yarım servis kullanılması tavsiye edilmektedir. 45 yaşından büyüklerin ve kalp sorunu olan kişilerin kullanmaı tavsiye edilmez. Etken maddeye karşı oluşan alerjik durumlarda kullanılması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmaz. 

 

Kullananlar Ne Dedi?

Olimp pre workout ürünleri ilk defa 2016 yılında Türkiye'ye gelmesine rağmen kısa sürede birçok sporcu tarafından tercih edilmiştir. Olumlu geri dönüş oranı yüksektir. Kalitesini kanıtlamış Olimp firmasının diğer ürünleri ile en iyi fiyat ve vade farksız taksit imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz .