Muscletech Pre-Workout Ürünleri

Muscletech Pre-Workout Ürünleri

Muscletech Pre-workout ürünler enerji seviyesini arttırmak için formüle edilmiş spor enasında motivasyonu ve patlayıcı gücü destekleyen besin takviyesidir. Birçok profesyonel atletin ilk tercihi olan Muscletech ürünleri Amerika'da iki yıl üst üste en fazla satılan supplement markası olarak kayda geçmiştir. Üstün üretim teknolojileri kullanılarak üretilen ürünler sonuç odaklı olmaları ve yüksek verimlilikleri ile dikkat çekmektedir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Muscletech Pre Workout Kullanımı Nasıl?

Pre workout ürünlerinin kullanımı spordan 15-20 dk önce 1 servis  tavsiye edilmektedir. İlk defa kullanacak sporcuların ilk 3 gün boyunca yarım servis olarak kullanıması tavsiye edilmektedir. 45 yaş üstü sporcularda ve kalp sorunu olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Etken maddeya karşı aşırı vücut tepkileri ortaya çıkarsa doktora başvurulması tavsiye edilir. Yan etki olarak çarpıntı ve uyuşma gözlemlernebilir bu durumda alınan miktarın azaltılması tavsiye edilir. 3 aydan uzun süre düzenli kullanımı tavsiye edilmez. 3 aylık kullanım sonunda en az 2 hafta ara verilmesi tasiye edilir. Ürünlerin kullanım süresi boyunca bol sıvı tüketilmesi tavsiye edilmektedir. 

 

Kullananlar Ne Dedi?

Olumlu geir dönüş oranı kategori ortalmasındadır. Tekrar eden kullanım oranı kategori ortalamasının altındadır. Nadir de olsa ileri seviye sporculardan etkisinin kısıtlı olduğu yönünde olumsuz yorumlar bulıunmaktadır. 

 

Satın Al:

Tüm Muscletech Pre Workout ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Tüm Muscletech ürünlerinde vade farksız taksit imkanı sunulmaktadır.