Musclepharm Pre-Workout Ürünleri

Musclepharm Pre-Workout Ürünleri

Muclepharm pre workout ürünleri damarlar üzerinden besin ve oksijenin geçişini arttırarak kas dokusunun daha fazla besilenmesini sağlar. Bu sayede damarlar genişler ve kasların belenmesiyle spor esnasındaki performansta iyileşme görülür. Assault Black 2016 yılı itibariyle Amerika'da en çok satan ürün olma ünvanını elde etmiştir. Bu yıldan itibaren Türkiye'de de birçok sporcu tarafından ilk tercih olarak kullanılmaktadır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Musclepharm Pre Workout Kullanımı:

Bu kategorideki ürünlerin 45 yaşından büyük sporcular için kullanılmaı taviye edilmez. Kalp problemi olan sporcular için kullanılmaı tavsiye edilmez. Ürün kullanımı onucu aşırı hassaiyet olan durumlarda doktora başvurulması tavsiye edilmektedir. Ürünlerin ilk defa kullanan sporcularım yarım servis olarak kullanmaya başlaması taviye edilmektedir. 

Kullananlar Ne Dedi?

Pre workout konusunda deneyimli ve uzun yıllardır üretim yapan firma içerik olarak etkilli ürünler kullanmaktadır. Olumlu geri dönüş oranı yüksek ve dünya çapında en çok satan ürünlerin formülasyonlarını yapmaktadır. Birden fazla satın olma oranı 67% ile Türkiye'deki en yüksek oranlardan bir tanesine sahiptir. 

Not

Bazı preworkout ürünler Tarım Bakanlığı mevzuatı gereği ithal edilememekte ithal edilen ürünler ise Avrupa ülkeleri için formüle edilen ürünler arasında yer almaktadır.