Grenade Pre-Workout Ürünleri

Grenade Pre-Workout Ürünleri

İngiltere'nin en hızlı büyüyen supplement markası olan Grenade yenilikçi ürün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Grenade pre workout ürünleri de bu kategoride en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. 2014 yılından itibaren Türkiye'ye düzenli olarak ithal edilen pre-workout ürünler birçok sporcu tarafından kullanılıyor. Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Grenade Pre Workout Kullananların Yorumları:

Özellikle ilk defa kullanan sporcuların olumlu yorumları yüksek orandadır. Tat konusunda hassas olan sporcular her ne kadar ürünün tadı konusunda olumlu geri dönüş bırakmasa da performansa olan katkısı birçok sporcu tarafından tatmin edici bulunmştur. Tekrarlayan kullanım oranı kategori ortalmasının altındadır. Bunun sebebi vücudun etken maddeye bir süre sonra alışması olarak gösterilmektedir. 

Yüksek Enerji Artışı:

Yüksek etken madde içeriği ile grenade pre workout ürünler spor esnasında performansı iyileştirir. Motivasyonu arttırır. Kas kütleine daha fazla besin ve oksijenin iletimini destekler.  Damarlarda genleşmeye sebep olur ve aşırı beslenen kasların gelişimi hızlanır. 

Kullanımı:

Spordan 15-20 dk önce 1 ölçek olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. İlk defa pre-workout ürünü kullanan sporcular için ilk 3 gün yarım ölçek kullanılması tavsiye edilmektedir. Kalp rahatsızlığı olan kişilerde ve 45 yaş üstü sporcularda kullanımı tavsiye edilmez. Vücudun aşırı tepki verdiği durumlarda doktora başvurulması tavsiye edilmektedir. 

Grenade Pre - Workout İçerik:

Beta alanin, creatine etken maddeleri içermektedir. Patentli enerji formülü ve kafein ve yaşil çay ile zenginleştirilmiştir. 

Greande Pre - Workout Satın Al:

Tüm Grenade ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır.