BSN Pre-Workout Ürünleri

BSN Pre-Workout Ürünleri

BSN pre-workout kategorisindeki ürünleri ile birçok sporcunun ilk tercihi olmayı başarmıştır. 2010 yılından itibaren Türkiye'ye düzenli olarak ithal edilmektedir. BSN No-Xplode ürünü 2 yıl üst üste Amerika'da en fazla satan performans arttırıcı olmuştur. Bu ürün Türkiye'de de orta-ileri seviye sporcuların beğenisini kazanmıştır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

BSN PreWorkout Kullanımı:

Yüksek oranda uyarıcı içerdiğinden ilk defa kullananlar için yarım servis ile başlanması tavsiye edilmektedir. Spordan 15-20 dk önce 300-450 ml su ile kullanılması tavsiye edilmektedir. Kalp rahatsızlığı olan ve 45 yaşından daha büyük kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Vücutta aşırı tepki oluşursa doktora başvurulması gerekir. Kullanım talimatına uyulması gerekir. En fazla iki ay boyunca düzenli kullanılması ve kullanım süresi sonrasında en az 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir. 

 

Kullanıcı Yorumları:

Olumlu geri dönüş oranı kategorisindeki en yüksek ürünlerden bir tanesidir. Birden fazla satın alma oranı kategori ortalamsından %23 daha yüksektir. 2015 yılına kadar düzenli ithal edilmiştir. 

 

BSN Pre Workout Faydaları:

Spor esnasında motivasyonu arttırır. Kas dokusuna daha fazla besinin ulaşmasını sağlar. Bu sayede performansı iyileştirip kas kütlesi oluşumunu destekler.