AMIX

AMIX

Amix’i bünyesinde bulunduran THE LARGE LIFE LIMITED 2003 yılında premium supplement pazarında hizmet vermek amacıyla İngiltere Manchester’da kurulmuştur. Yeni ürün tasarım ve gelişimine büyük yatırımlar yaparak AMIX ™ markasını piyasaya süren firma bu gün öncelikle Avrupa olmak üzere tüm dünyaya Amix ürünlerini sunmaktadır. Üstün kalite standartlarına sahip AMIX ™ Nutrition Avrupa çapında birçok premium marka tüketicisinin ilgisini üzerine çekmiştir. Yoğun araştırmalar sonucu geliştirilip sunulan ürün yelpazesi sayesinde bugün fitness tutkunlarının, ve profesyonel vücut geliştiricilerinin hedeflerine ulaşmaları için kullandıkları bir marka haline gelmiştir. Amix Nutrition ürünleri bugün Avrupa başta olmak üzere 21 ülkede satışa sunulmaktadır.

Devamını oku..

13 Ürün

sayfa başı

13 Ürün

sayfa başı

Sponsorluklar

Ünlü vücut geliştirici Dennis Wolf ile sponsorluk çalışması yürüten firma Avrupa’daki birçok vücut geliştirme müsabakasına da sponsor olarak katılmaktadır.

AMIX Ürünleri

Çek Cumhuriyeti’nde 20’den fazla ürün gurubu ile satışa sunulmaktadır. Türkiye’ye ilk defa 2013 yılında getirilmiştir. Bu yıldan itibaren düzenli ithalatı bulunmaktadır. Amix’in Türkiye’deki en dikkat çeken ürünleri Monster Beef protein tozu ve içerik olarak Türkiye’de muadili bulunmayan Tribu-ZMA ürünü olarak sıralanabilir. Ayrıca isoprime CFM ve Maximum GH ürünlerinde olumlu geri dönüş oranı yüksek ürünler arasında yer almaktadır.

Amix Ürünlerini Satın Al

Yüksek standarlardaki ürün içeriği ve etkileyici ürün tasarımıyla pazarda bulunan diğer markalardan ayırt edebileceğiniz AMIX’in Türkiye’ye ithal edilmiş ürünlerine Fitbull ayrıcağıyla ulaşabilirsiniz. Tüm ürünler hazır stok ve iyi fiyat ile sunulmaktadır.