Weider Amino Asitler

Weider Amino Asitler

Weider amino asitler yüksek kalitede hammadde kullanılarak hazırlanmış, sporcular için formüle edilmiş gıda takviyeleridir. Alman menşeili olan Weider Global Nutrition Avrupa'da en fazla tercih edilen supplement markaları arasında yer almaktadır. Türkiye'ye düzenli olarak ithalatı bulunan marka profesyonel ve amatör birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. Sağlık konusunda hassas olan sporcuların ilk tercihi olmuştur. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Weider Amino Asitler Nasıl Kullanılır? 

Amino asitlerin kullanım zamanı içeriğine göre değişmektedir. Kas kütlesinin gelişimini destekleyen BCAA, glutamin, kompleks amino asit gibi ürünler spor öncesi ve spor sonrası zaman diliminde kullanılırlar. Hormon tetikleyici arjinin gibi amino asitler ise büyüme hormonunun en fazla uykurken salgılandığından yatmadan önce kullanılır. spor seviyesi ve antrenman yoğunluğuna göre alınan ürün dozajı ayarlanmalıdır. Wedier amino asitler serbest formda ve saf olarak bulunduğu için protein tozları ile karıştırılıp kullanılmaları tavsiye edilmez. Ürünlerden maksimum verimin alınabilmesi için doğru zamanda doğru oranda kullanmak gerekmektedir.

 

Weider Amino Asit Kuıllananlar Ne yorum Yaptı?

Bu kategorideki ürünlerin tamamına yakını yüksek oranda olumlu yorum almıştır. Weider amino asitler ve diğer weider ürünleri için olumsuz yorumlar yüksek fiyat konusunda gelmektedir. Ürünlerin tekrar kullanım oranı kategori ortalamasının altındadır. Bu durum alternatif ürünlerin fazlalığı ile açıklanabilir. Ürünlerin detaylı incelemelerine kendi sayfalarından ulaşılabilir. 

 

Weider Amino Asit Satın Al:

Yetkili distribütörce ithal edilmiş tüm Weider ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile sunulmaktadır. Tüm ürünleri vade farksız taksit ve kapıda ödeme seçeneği ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz.