Olimp Amino Asit Ürünleri

Olimp Amino Asit Ürünleri

2009 yılından itibaren düzenli olarak Türkiye'ye ithal edilen Olimp markasının amino asit içerikli besin takviyeleridir. Proteinin yapı taşı olan amino asitler kas kütlesinin onarım ve gelişmesinde önem taşımaktadır. Deneyimli marka Olimp'in Türkiye'ye ithal edilen amino asit içerikli ürünlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Devamını oku..

7 Ürün

sayfa başı

7 Ürün

sayfa başı

Olimp Amino Asitler Nasıl Kullanılır?

Amino asitler doğrudan kas dokusuna ulaşabildikleri ve kana hızlı karışabildikleri için spor öncesi, esnasında ve sonrasında kullanılabilirler. Ürünün içeriği olan etken amino asitlere göre optimum zamanlama değişebilir.

Kullanıcı Yorumları:

Olimp markası genel olarak kaliteli hammadde kullanımı ile tanınmaktadır. Formüle ettiği ürünlerin genel olarak olumlu geri dönüş oranı yüksektir. Amino asit kategorisindeki ürünler için de bu durum geçelidir. Özeelikle BCAA Xplode ürünü kategori ortalamasının çok üzerinde tekrar eden satın alma oranına sahiptir.

 

Olimp Amino Asitleri Satın Al:

Tüm olimp ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit ve kapıda ödeme imkanı Fitbull'da.