Muscletech Amino Asit

Muscletech Amino Asit

Mucletech amino asitler yüksek saflıkta hammadde kullanılarak formüle edilmiş gıda takviyeleridir. Yağsız kas kütlesi kazanımı ve yoğun spor dönemlerinde toparlanmayı sağlamayı hedefleyen sporcular için tasarlanmıştır. Amerika'nın en çok satan supplement markalarından bir tanesi olan Muscletech bu alanda kendini dünya çapında kanıtlamış deneyimli firmadır. 60'dan fazla ülkede amino asit ürünleri dahil 30'dan fazla ürün gurubu ile satışı gerçekleşmektedir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Muscletech Amino Asitlerin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Amino asit kullanımı yüksek oranda spor öncesi ve sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Ürün içeriği kullanım zamanı konusunda belirleyici olacaktır. BCAA, glutamin gibi saf ve serbest formda olan ürünler spor sonrası kullanıma uygunken. AOL içerikli hormon tetikleyici ürünler yatmadan önce kullanılmaktadır. Detaylı ürün kullanımı ile ilgili ürün kutusunun üzerinde belirtilmiştir. Antrenman yoğunluğu, spor seviyesi göz önünde bulundurularak kullanım miktarı ayarlanmalıdır. Önerilen miktarların üzerine çıkılmaması tavsiye edilmektedir. 

 

Kullananlar Ne Dedi?

Olumlu yorumları yüksektir. Ancak Muscletech ithalatçısının in Türkiye'de uyguladığı fiyat politikası son zamanlarda eleştrilmeye başlanmış ve sürekli bu markanın ürünlerini kullanan sporcular pahalı bulunmaya başlanmaştır. fiyat konusunda düşük de olsa olumsuz yorum bulunmaktadır.