Multipower Amino Asitler

Multipower Amino Asitler

Deneyimli Alman supplement üreticisi Multipower 1977 yılında kurulmuştur. Bugün Avrupa'da en çok tercih edilen sporcu gıda takviyeleri arasında yer almaktadır. Multipower amino asitler de kendi kategorilerindeki yüksek hammadde kalitesine sahip ürünlerden oluşmaktadır. Alman hammadde kullanımı ile sağlıklı ve güvenilir bir tercih olarak öne çıkmıştır. Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Multipower Amino Asitlerin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Amino asit profili ürünün kullanılacağı zaman konusunda bilgi vermektedir. Kas kütlesi destekleyici BCAA, glutamin ve kompleks amino asitler spordan önce ve sonra kullanılırken hormon tetikleyici AOL içerikli ürünlerin akşam yatarken kullanımı tavsiye edilmektedir. Spor sonrası kullanılan BCAA ve glutamin ürünleri emilim hızını düşürmemek için protein tozları ile karıştırılmaması tavsiye edilmektedir. Her ne kadar multipower sağlık konusunda ürünlerini birçok testten geçirse de bu kategorideki ürünlerin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Vücudun aşırı tepki verildiği durumlarda doktora başvurulması tavsiye edilmektedir.

 

Kullananlar Ne Dedi?

Genel olarak markanın olumlu geri dönüş oranı yüksektir. Multipower amino asit ürünleri de kendi kategorilerindeki ürünlerden daha yüksek oranda olumlu geri dönüş oranına sahiptir. Tekrar kullanım oranı kategori ürünlerinden daha yüksek orana sahiptir. Burada ürünlerin hedeflere ulaşımı konusunda yardımcı oldukları sonucuna varılabilir. 

 

Satın Al:

Tüm multipower ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo ile Fitbull'da sunulmaktadır. Yetkili distribütörlerce ithal edilen orijinal ürünler vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.