BSN Amino Asitler

BSN Amino Asitler

BSN amino asitler yüksek amino asit profilleri ve yüksek saflık dereceleri ile dikkatleri çekiyor. Glanbia firması tarafından ithal edilen ürünler uygun fiyatları ile birçok sporcunun ilk tercihi haline gelmiş durumdalar. Bu kategoride BSN markasının Türkiye'ye ithal edilen amino asitlerine ulaşabilirsiniz. Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Amino Asit Ne İşe Yarar:

Amino asitler vücuttaki organ ve dokularda çok önemli roller üstlenmişlerdir. Peptit bağları ile birbirlerine bağlanarak peptitleri ve proteinleri oluşturan bu yapılar doku büyümesi, tamiri ve muhafazası açısından en temel maddelerdir. Hücrelerin aktiviteleri için gereken enerjiyi üretmeleri açısından sürekli ihtiyaç dyulur. Bu amino asitlerin bazıları vücut tarafından sentezlenirken bir kısmı da dışarıdan besinler yoluyla alınabilir. Proteinlerin yapıtaşları olmalarının yanı sıra amino asitler aynı zamanda biyolojik açıdan yüksek önem arzeden farklı roller de üstlenirler. 

BSN Amino Asit Kullanımı:

Spor sonrası genel olarak bu kategorideki ürünlerin temel kullanım zamanıdır. Ürün içeriği, kişisel ihtiyaç ve spor eviyesi ürün kullanımındaki önemli kriterdir. Amino asitlerin protein tozu ile karıştırılıp kullanılmaması tavsiye edilmektedir. 

 

BSN Amino Asitleri Satın Al:

Tüm BSN amino asitler en iyi fiyat ve vade farksız taksit imkanıyla Fitbull'da.